bg-title
O nas

Joanna Brzoza

Założycielka salonu Artemida Beauty. Od lat z pasją i zaangażowaniem śledzę nowinki technologiczne na rynku branży beauty, aby w jak najlepszym połączeniu wykorzystać zdobycze technologiczne w salonie, który na co dzień tworzę ze swoim zespołem.

Uczestniczę w licznych szkoleniach, aby podnosić swoje kwalifikacje i móc stawić czoła wymaganiom naszych klientów. Stawiamy na technologię, dzięki której w dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie skrócić czas oczekiwania na dany efekt, a efekty stają się nie tylko marzeniem, ale realnym doświadczeniem.

Martyna Foryś

Kosmetolog

Kosmetologia nie jest dla mnie tylko i wyłącznie pracą ale i pasją. Sam jej temat zaczął przyciągać moją uwagę już od najmłodszych lat. Swoją wiedzę staram się ciągle poszerzać poprzez uczęszczanie w kongresach kosmetycznych, czy biorąc udział w szkoleniach.

Moją misją oraz celem jest zrealizowanie marzeń każdego klienta o poprawie wyglądu twarzy i ciała. Z wielką starannością dobieram odpowiedni zabieg oraz preparaty podczas wizyty. Kieruję się holistycznym podejściem, uwzględniając aspekty dotyczące zdrowia, trybu życia, czy codziennej pielęgnacji, ponieważ dbanie o skórę nie kończy się wykonanym zabiegiem w gabinecie.

Artemida Beauty to miejsce przyjazne, pełne pozytywnej energii, gdzie mam przyjemność się realizować oraz spełniać, pracując na najwyższej jakości sprzętach. Wykonuję tu zabiegi odmładzające, pielęgnacyjne na twarz oraz zabiegi modelujące sylwetkę.

Z mojej strony mogę obiecać wszelkich starań aby zapewnić jak najlepsze efekty zabiegów, relaks i dobre samopoczucie.

Nasz sprzęt

W naszym salonie pracujemy za pomocą najwyższej jakości sprzętów i urządzeń,
które sprawiają, że usługi przez nas wykonywane są na wysokim poziomie.

Salon Artemida Beauty posiada takie sprzęty jak:

Do góry